משלוחים

מדיניות משלוחים

משלוח חינם מעל 350 שח (למעט ריהוט)
זמן אספקה - עד 9 ימי עסקים
ריהוט:
מיטות - הובלה והרכבה מהחברה 200 שח ישולם במזומן למוביל ניתן גם לבחור איסוף עצמי ללא עלות
שידות - הובלה והרכבה מהחברה 250 שח ישולם במזומן למוביל אין אפשרות לאיסוף עצמי
הובלה והרכבה מיטה ושידה 350 שח 
כורסאות הנקה - באיסוף עצמי בלבד
מקומות מרוחקים - מעבר לקו הירוק 200 שח תוספת (ריהוט בלבד)
הובלת ריהוט לבניין ללא מעלית מקומה שלישית ומעלה 70 ש"ח תוספת
זמן אספקה לריהוט - בין יומיים ל 7 ימי עסקים
איסוף עצמי - לאחר ביצוע הזמנה נצור עמכם קשר עד 3 ימי עסקים על מנת לתאם את איסוף הזמנה למעט ריהוט (איסוף עצמי של מיטות עד 9 ימי עסקים)

א. במהלך ההזמנה ניתן לבחור באיסוף ליום העסקים הבא של המוצרים שנרכשו באתר חסדי שמואל 
ב. איסוף עצמי של ריהוט עד 9 ימי עסקים
ג. הזמנה שבוצעה בימים א'-ה' החל מהשעה 15:00 תחשב כאילו בוצעה ביום שלמחרת ולפיכך תסופק בהתאם.
הזמנה ביום ן' תחשב כאילו בוצעה ביום א'
ד. המוצרים יגיעו לסניף בעזרת תורה , החל מהשעה 17:00 ביום הפעילות הבא ליום שבו התקבלה, נבדקה ואושרה ההזמנה (בהתאם לימי הפעילות של הסניף הרלוונטי). 
הלקוח יקבל מיסרון (הודעת SMS) למספר הטלפון שהזין בעת ביצוע ההזמנה, כאשר ההזמנה תגיע לסניף הנ"ל.

ה. הזמנות שיבוצעו באתר בתקופות של ביצוע מכירות מיוחדות באתר וכן בתקופה של 7 ימים לאחר מכן, יסופקו עד 9 ימי עסקים מיום ביצוע ההזמנה. לעניין זה "מכירות מיוחדות" כגון: ימי מכירות של shopping.il, יום הרווקים הסיני, black Friday ,ימי lifestyle, מימוש של הטבות שנשלחות בדיוור ישיר וייעודיות לאתר הסחר, וכיוצ"ב.

ו. עם הגעת המשלוח לסניף הנבחר יישלח ללקוח דואר אלקטרוני ו/או הודעת SMS למספר הטלפון אותו מסר הלקוח בעת ביצוע ההזמנה ליידע אותו בדבר הגעת המשלוח לסניף, והלקוח יוכל להגיע לסניף ולאסוף את המשלוח

ז. על הלקוח לאסוף את המוצרים מהסניף הנבחר תוך 7 ימי עסקים שכן באם הלקוח לא יגיע תוך המועד האמור, החנות תהא רשאית לבטל את ההזמנה (מבלי לחייב את הלקוח עבור עלות המוצרים) ולחייב את הלקוח בדמי טיפול על סך 14.90 ₪ 

שילוח ליום העסקים הבא
א. במהלך ההזמנה ניתן לבחור במשלוח באמצעות שילוח ליום העסקים הבא לבית הלקוח לכתובת בישראל הנכללת ברשימת אזורי המשלוח של חסדי שמואל בלבד. במידה והלקוח מעוניין שהמשלוח יגיע ליישוב אליו לא מבוצעת אספקה יומית, מועד המשלוח יקבע בהתאם למועדי החלוקה של חברת המשלוחים. רשימת היישובים אשר לא ניתן לבצע אליהם משלוח מאתר חסדי שמואל מפורטת בלינק הנ"ל.

ב. על אף האמור, ייתכן שלא ניתן יהיה לספק משלוחים לישובים מסוימים בישראל (לרבות על-פי הנחיות ומדיניות חברת המשלוחים החיצונית) למרות שנכללים ברשימת אזורי המשלוח של חסדי שמואל.

ג. עלות המשלוח היא 50 ₪. בכל הזמנה על סך יותר מ-350₪ המשלוח יהיה ללא עלות.

ד. לקוח שתואם עמו משלוח ולא היה באותה כתובת במועד שתואם בינו לבין השליח יחויב בדמי משלוח נוספים בגין משלוח חוזר (אם חויב), וזאת אף אם המשלוח המקורי היה ללא דמי משלוח מכל סיבה שהיא. כנ"ל לקוח שמסרב לקבל משלוח מכל סיבה שהי.


ה. במידה ולא ניתן יהיה ליצור קשר עם הלקוח בפרטי הקשר שמסר בעת ביצוע ההזמנה, במשך 3 ימים לאחר מועד ביצוע ההזמנה, חסדי שמואל תהא רשאית לבטל את ההזמנה (מבלי לחייב את הלקוח עבור עלות המוצרים) ולחייב את הלקוח בדמי טיפול על סך 14.90 ₪ בנוסף לעלות הכנת המשלוח (ככל שרלוונטית)..

ו. מובהר בזאת כי ימי חול המועד, ערבי חג וחגים ייחשבו לצורך האמור כימי ו' ושבת בשינויים המחויבים ולפי העניין.


ז. באם הלקוח לא יגיע לאסוף את המוצרים מהסניף הנבחר תוך 7 ימי עסקים ממועד ביצוע ההזמנה, חסדי שמואל תהא רשאית לבטל את ההזמנה (מבלי לחייב את הלקוח עבור עלות המוצרים) ולחייב את הלקוח בדמי טיפול על סך 14.90 ₪ בנוסף לעלות הכנת המשלוח (ככל שרלוונטית). 

בירורים ושירות לקוחות
ניתן לבדוק בכל עת מה סטטוס ההזמנה בטלפון 025384414. לפניות ובירורים ניתן להשאיר הודעה בטופס צור קשר או לפנות לשירות הלקוחות בטלפון 025384414 בימים א'-ה' בין השעות 10:00-18:00 ובימי שישי 10:00-13:00.

מובהר כי על אף האמור לעיל חסדי שמואל תהיה רשאית לשנות את אזורי המשלוח, את גובה דמי המשלוח ואת מדיניות המשלוחים והאספקה מעת לעת וללא צורך במתן הודעה מוקדמת מראש (להוציא הזמנות שכבר בוצעו ואושרו).

מפת הגעה
גם בפייסבוק
תודה על פניתכם
ההודעה התקבלה במערכת,
נחזור אליכם בקרוב.